Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas YouTube w maju? Przegląd miesiąca z influencer.pl

2017-05-31

Oto kolejny miesiąc, w którym sporo dzieje się na YouTube! Co nowego u youtuberów, kto założył ciekawy kanał, a kogo warto poznać? Łapcie nowości od nas, ale także piszcie, kogo Wy odkryliście w maju!

 

 

Aniamaluje rusza z kanałem na Youtube

Ania nagrywała już na Youtube kilka lat temu, jednak do tej pory pojawiło się tylko kilka filmików. Teraz planuje pojawiać się na Youtube już regularnie. Obecnie możemy obejrzeć dwa nowe filmy na kanale blogerki: ,, 7 sposobów na natychmiastową poprawę humoru” oraz ,, Żenujące zachowania z eventów. Po co na nie chodzę?”. Kanał Youtube ma być dla Ani miejscem, które nauczy ją jasno formułować myśli oraz zwięźle wyrażać opinie na przeróżne tematy. Czekamy na rozwój kanału!

 

Nowy kanał ekipy Abstrachuje: ,,Dla pieniędzy”

Pod skrzydłami Abstrachuje znajdują się takie projekty jak: Nieprzygotowani, BEKSY, To już jutro, czy najnowszy — Dla Pieniędzy. Oto co możemy przeczytać w opisie kanału: ,,Pierwszy kanał rozrywkowy o pieniądzach. Wszystko, co chcesz wiedzieć o kasie, ale o czym bogaci boją się powiedzieć. Chcesz dowiedzieć się jak zwykły śmiertelnik staje się bogaczem? Ile czasu potrzeba mu na zbicie milionów? Na co je później wydaje? Prześwietlamy biznesy od kuchni. Także te nielegalne. Naszą specjalnością będzie zadawanie niewygodnych pytań".

Obecnie na kanale możemy obejrzeć pierwszy film "Trump vs Putin". Nowe odcinki zapowiadane są na każdy poniedziałek.

 

Youtuberzy z Gonciarzem

Po długiej podróży Krzysztof Gonciarz zawitał do Polski! Zaowocowało to wieloma filmami z innymi youtuberami w tym z: Rezim, Red Lipstick Monster, Mietczyńskim, AdBusterem, czy SciFun. Filmy z tych kooperacji pojawiły się zarówno na kanale Krzysztofa, jak i innych youtuberów. Co się tam znalazło? Parodie, quizy z pytaniami, a także wycieczki po kanałach – takich prawdziwych pod Poznaniem.

 

Codziennie fit

Za prężnie rozwijającym się kanałem na Youtube Codziennie fit stoi Marta autorka bloga Martapisze. Marta prócz bloga lifestylowego i motywacyjnego od dłuższego czasu interesuje się fitnessem (wiele lat ćwiczyła lekkoatletykę), zdrowym stylem życia – co więcej, jest także trenerem personalnym. Niedawno wydała także książkę: ,,Codziennie fit”. Na jej kanale na Youtube znajdziecie zestawy ćwiczeń, porady, a także patenty na wartościowe i zdrowe zakupy.

 

Ola Gościniak

Ola to autorka bloga Jestem Interaktywna, na którym znajdują się głównie artykuły o WordPressie. Niedawno Ola pojawiła się także na kanale Youtube, gdzie wrzuca nagrania z piątkowych transmisji na żywo na grupie "Strona WWW to proste - grupa wsparcia dla kobiet", webinarów oraz odpowiada na pytania dotyczące WordPressa, czy własnej strony WWW. Obecnie na kanale znajduje się ponad 30 filmów dotyczących WordPressa, wtyczek, a także SEO.

 

Mama Blowa z własnym kanałem

Mama Blowa wzbudziła nie lada sensację zakładając kanał i zdobywając ponad 100 tysięcy subskrypcji bez żadnego filmu! Obecnie znajdziemy u niej dwa filmiki, z czego jeden dotyczy iluzji optycznych, a drugi jest podziękowaniem za 100 tysięcy subskrypcji w raptem 4 godziny! Obecnie kanał Mamy Blowa zasubskrybowało aż 335 tysięcy osób.

 

Jessica Drewnicka

To kanał lifestylowy, który warto poznać. Prowadzony jest już od dłuższego czasu - znajdziemy na nim aż 150 filmów z życia youtuberki – od codzienności w Stanach Zjednoczonych, poprzez zabawne challenge, a skończywszy na pogadankach i poradach dotyczących zdrowia i urody.

 

Co Wam wpadło w oko w maju?

Podzielcie się Waszymi odkryciami z maja! Co ciekawego udało Wam się znaleźć na Youtube, co Was zaskoczyło, co urzekło, a co zupełnie się nie spodobało? Dajcie znać!

 

 

Autorka: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096