Znajdź nas!
Aktualności

Nowy kanał od Abstra. Założony dla pieniędzy?

2017-06-02

Abstrachuje
Abstrachuje to nie tylko przedstawiciele czołówki polskiego Youtuba, ale także jedni z najbardziej pracowitych twórców. Po AbstrachujeTV, Nieprzygotowanych, Beksach i TO JUŻ Jutro przyszedł czas na kanał Dla Pieniędzy. To znaczy o pieniądzach.

Za ciosem

Czarek, Robert i Rafał z kanału AbstrachujeTV dwoją się i troją, żeby ich pięć minut trwało jak najdłużej. Trzeba przyznać, że robią to w najlepszym możliwym stylu. Nie tylko współpracują z prestiżowymi brandami i lansują się na mieście, ale przede wszystkim cały czas tworzą i przeskakują na kolejne poziomy zaawansowania. Są autorami pełną gębą, a od niedawna też producentami. Jako Abstra zrobili już m.in. kanał Nieprzygotowani, który gimbaza pokochała i rosnące w siłę BEKSY. Teraz poszli krok dalej i stworzyli kącik o pieniądzach. W końcu znają się na nich bardzo dobrze.
 


Dla Pieniędzy

Dla Pieniędzy to pierwszy na polskim YouTubie kanał rozrywkowy o tej tematyce. Zrobiony na bogato, ale z przymrużeniem oka. Prowadzi go Paweł Svinarski, który w przeszłości pojawiał się już produkcjach Abstrachujów, ostatnio np. w parodii Pitbulla. W każdym odcinku będzie przedstawiał widzom świat blichtru, przepychu, lewych interesów oraz fortun najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W pierwszym filmie porównał już luksus, w jakim pławi się Donald Trump, z dostatnim życiem Władimira Putina. W kolejnych odsłonach opowie m.in. o tym jak pierze się brudny hajs, jak unika się podatków, ile czasu potrzeba na zarobienie miliona, co robić, żeby hajs się zgadzał i jak wejść na ścieżkę sukcesu pod hasłem „od pucybuta do milionera”.


Godni zaufania

Czegoś takiego faktycznie jeszcze nie widzieliśmy w wykonaniu rodzimych twórców i chociażby z tego powodu wierzymy w powodzenie tego kanału. Ufamy też instynktowi Abstrachujów. Jak mało którzy youtuberzy w Polsce Abstra rozumieją internautów. Wiedzą, co ich kręci i co ich podnieca. Umieją też znaleźć na Youtubie niszę w wydawałoby się już mocno zagospodarowanej przestrzeni, jaką są filmy dla gimnazjalistów i licealistów. Do tej pory ani razu nie chybili zamieniając w złoto wszystko, czego się dotknęli. Tak jakby wiedzieli, że w przyszłości zajmą się kanałem o pieniądzach.

Po obejrzeniu trailera i odcinka nr 1 czujemy się zachęceni. Subskrybujemy Dla Pieniędzy i czekamy na dalszy obrót wydarzeń. Czekamy na film o zamienianiu rzeczy w złoto.

Michał Baniowski

Źródło zdjęcia: facebook.com/abstrachujetv/ 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
Polaczek 2018-01-22, 04:04
Ale to dobrze napisane. Brawo
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096