Znajdź nas!
Aktualności

Krzysztof Gonciarz i jego spotkania na szczycie

2017-06-05

Gonciarz
Po długiej podróży przez Grenlandię youtuber zawitał w rodzinne strony. Maj 2017 na polskim YouTubie upłynął pod znakiem filmów z jego gościnnym udziałem. Dopadli go m.in. Rezi, SciFun, Red Lipstick Monster i AdBuster.

 

 

reZigiusz


ReZigiusz zaproponował Gonciarzowi lekcję pod hasłem jak być profesjonalnym youtuberem. Szkolenie składało się z ośmiu prostych kroków, dzięki którym twórca miał nabrać lepszych nawyków, naprawić popełniane błędy i zmienić swój wizerunek na YouTubie. Te kroki to m.in.

  • nazwij kreatywnie swoich widzów;
  • niech Twoje powitanie zwali ich z nóg;
  • bądź cool, ziomeczku.

Opublikowany na kanale Reziego film został nakręcony w konwencji parodii, więc niekoniecznie trzeba traktować te uwagi na poważnie. Warto go jednak obejrzeć z innego powodu. Gonciarz śmieje się w nim z samego siebie i pokazuje duży dystans. A gdyby ktoś chciał posłuchać o czym obaj panowie rozmawiali w trakcie spotkania w knajpie, powinien odwiedzić kanał Gonciarza. Tam pojawiła się relacja z ich wypadu.

 

 

Red Lipstick Monster


Królowa makijażu zaprosiła  do wspólnego quizu. Każde z nich przygotowało dla partnera po pięć pytań dotyczących przede wszystkim wiedzy na swój temat. Ten, kto dokładnie obejrzy ich wspólny film, dowie się m.in.,:

  • kiedy i w jakich okolicznościach oboje się poznali;
  • które gadżety Gonciarza RLM posiada w domu;
  • kim byłaby RLM, gdyby nie była youtuberką;
  • jakie zwierzęta domowe miał w dzieciństwie Gonciarz;
  • czy Gonciarzowi zdarzyło się robić makijaż do nagrania.

Każdy, kto jest zainteresowany tym, jak ich ulubieni youtuberzy żyją i zachowują się poza kamerą, powinien być zachwycony tym spotkaniem. Szczególnie, że jego dalsza część jest do obejrzenia na kanale Krzysztof Gonciarz. Jego autor odwdzięczył się  RML zaproszeniem do Muzeum Neonów w warszawskim Soho.

 

AdBuster i SciFun


Zdecydowanie najbardziej ekstremalną atrakcję zapewnili AdBuster i SciFun, którzy zabrali Gonciarza na wycieczkę rodem z ich wspólnego kanału Tube Raiders. Kanał ten jest znany z filmów z Czarnobyla, ze szczytu Oka Moskwy, z kopalni pośrodku kalifornijskiej pustyni i poradzieckiego miasta widmo. Tymczasem z Gonciarzem wchodzimy do kanałów pod Poznaniem, a dokładnie do kolektora burzowego, którego zadaniem jest zbieranie wody z mniejszych kanałów. Były pajęcze jaja, pająki, ciemne zaułki. Były też momenty zwątpienia i paniki. Taki sposób zwiedzania miasta nosi nazwę urban exploration i lepiej nie próbować go na własną rękę. Czegoś podobnego na kanale Gonciarza jeszcze nie było, dlatego tym bardziej warto sprawdzić, jak sobie poradził w tak niecodziennej sytuacji.

 

 

Autor: Michał Baniowski

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096