Znajdź nas!

Roztańczeni influencerzy - z kim warto tańczyć na Youtubie?

2017-06-21

Tańca nie musimy uczyć się tylko na kursach bądź w szkołach tanecznych. Od czego mamy Internet? Ci influencerzy pokażą nie tylko kroki, a także skutecznie zmotywują do czerpania radości z tańczenia!

 

 

 

 

So KAYKA

So KAYKA pisze o sobie tak:

,,Uwielbiam tańczyć. Wszędzie i zawsze i nieważne po co. To jest podobno jedyny kanał taneczny w Polsce. Tak mówio, a jak mówio, to pewnie coś w tym jest”.

Zdecydowanie coś jest na rzeczy! Kaja Sadowska to tańcząca youtuberka, która jest częścią znanego duetu The Boobskie, gdzie wraz z Erill rozmawiają na przeróżne lifestylowe tematy i zapraszają do siebie ciekawych gości.

Na kanale So KAYKA możemy znaleźć kilka playlist podzielonych tematycznie, w tym treningi, porady i vlogi. Kanał prowadzony jest z dużym poczuciem humoru, a zawarte na nim treści przydadzą się zarówno tym, którzy dopiero uczą się tańczyć (bądź ładnie chodzić!) oraz tym, którzy mają już większe doświadczenie w tańcu.

 

Poliplot

Poliplot to lifestylowy kanał Martyny Musiolik, na którym znajdziemy także wstawki taneczne – szczególnie nagrania z występów oraz klipy z choreografiami.

O ile z tego kanału nie nauczymy się krok po kroku jak tańczyć, to z pewnością możemy się zainspirować zamieszczonymi improwizacjami i nagraniami z występów.

Prócz klipów tanecznych na kanale zobaczymy także vlogi, challenge (najczęściej z Rezim i jego siostrą Toffiki) oraz Q&A. Co więcej, kanał niecały miesiąc temu dostał srebrny przycisk Youtuba za 100 000 subskrypcji!

 

EmiFlesh

Kolejnym kanałem, o którym warto wspomnieć jest ten prowadzony przez Emilię Królikowską. Emilia przez ponad 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną, by później z niej zrezygnować i zająć się wyłącznie tańcem ze szczególnym uwzględnieniem tańca nowoczesnego.

 

Youtuberka ma na swoim koncie także inne osiągnięcia: między innymi wystąpienie w reklamie Disney Chanel, co było jej wielkim marzeniem:

Obecnie kanał EmiFlesh ma 99 tysięcy subskrypcji, więc niedługo youtuberkę czeka także świętowanie pierwszych 100 tysięcy i srebrnego przycisku od Youtube.

 

DANCE CONNECTS PEOPLE

Dance Connects People to kanał prowadzony przez Patrycję i Julię. Obydwie dziewczyny uwielbiają tańczyć, jednak na ich kanale znajdziemy także filmy o różnorodnej lifestylowej tematyce: haule, wyzwania, vlogi, czy relacje z podróży.

Choć na kanale dominują filmiki rozrywkowe i nie do końca związane z tańcem, to jednak pojawiają się treści, dzięki którym dowiemy się o tańcu nieco więcej: pogadanki, choreografie, czy nawet stylizacje na trening.

 

Zwariowani

To kanał Marysi Krasowskiej, która trenuje taniec i akrobatykę. Na jej kanale znajdziemy wiele filmików instruktażowych, które pozwolą na naukę figur, a także umożliwią wzmocnienie ciała i pracę nad jego gibkością.

Filmy na kanale podzielone są na kilka playlist w tym: nauka stepowania, ćwiczenia, od których warto zacząć naukę akrobatyki, choreografie, a nawet wskazówki dotyczące tworzenia piramid dwu i trzyosobowych.

Prócz kanału tanecznego Marysia prowadzi także kanał podróżniczy oraz czytelniczy. Co więcej, youtuberka ma już na koncie wydaną książkę: ,,Wyspa X”.

 

ZatańczmyPL

To miejsce ma na celu nauczenie kroków i figur do pierwszego tańca. Tym samym znajdziemy tu filmiki instruktażowe, które pomogą w opanowaniu podstawowych kroków oraz choreografii do konkretnego utworu.

 

Wasze ulubione taneczne kanały

W dobie Youtuba nie musimy wychodzić z domu, by uczyć się tańca. Co więcej, do dyspozycji mamy nie tylko kanały obcojęzyczne, ale także te prowadzone w języku polskim. Wystarczy tylko wybrać jaki rodzaj tańca nas interesuje i mieć na tyle samozaparcia, by po prostu spróbować! Youtuberzy z pewnością w tym pomogą!

 

 

Autorka: Martyna Chmielewska

Zdjęcie główne: So Kayka

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096