Znajdź nas!
Aktualności

Na Youtube nowość: sekcja Breaking News!

2017-08-22

Na Youtube nowość: sekcja Breaking News!
Od teraz na Youtube nie tylko obejrzysz swojego ulubionego youtubera, ale i dostaniesz dostęp do aktualnych informacji, jak z serwisów informacyjnych.

Google nie próżnuje i stawia na innowacje. Na Youtube pojawiła się nowa sekcja Breaking News. Jak to z nowościami bywa, nie wiadomo czy zagości na stałe, czy będzie pojawiała się tylko przy najważniejszych wydarzeniach. Na razie jest ona widoczna dla niektórych użytkowników.

Co w niej znajdziemy?

Breaking News to nic innego jak materiały video z najważniejszymi informacjami ze świata. Obecnie możemy w tej sekcji zobaczyć filmy dotyczące ataków terrorystycznych w Barcelonie z takich źródeł jak: BBC News, czy CBC News.

Gdzie jest dostępna?

Wiadomości Breaking News dostępne są również w aplikacjach — zarówno na IOS, jak i Androidzie. Co istotne Breaking News można zamknąć – wystarczy wybrać opcję: „Nie interesuje mnie”.

Najnowsze informacje prosto od Youtube? Nie da się ukryć, że zaletą tego rozwiązania jest bardzo szybki przepływ informacji i dostęp do najaktualniejszych wiadomości. Pozostaje pytanie, na jakiej zasadzie będą wybierane filmy do nowej sekcji i czy ostatecznie pojawi się ona u każdego użytkownika?

Co wy na to? Uważacie, że to dobry pomysł od Google, czy raczej nie wróżycie sukcesu sekcji Breaking News?

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Nie wysyłamy reklam, nie spamujemy. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096