Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas YouTube w sierpniu - przegląd miesiąca z Influencer.pl

2017-09-01

Czym zaskoczył nas YouTube w sierpniu – przegląd miesiąca z Influencer.pl
Wakacje już za nami. Jesteście ciekawi, co działo się w tym czasie na YouTube? Oto małe podsumowanie.

 

 

 

Transferu influencerów do telewizji ciąg dalszy. Tym razem mowa o Karolu Paciorku i Łukaszu Jakubiaku. Przy okazji warto zerknąć na nowy kanał kulinarny „Tuba Smaku”, sięgnąć po książkę Mietczyńskiego, czy zobaczyć inne ciekawe kanały na Youtube.

 

Karol Paciorek poprowadzi nowy program


www.instagram.com/karolpaciorek

 

Karola Paciorka zobaczymy już nie tylko w lifestylowym programie „Musisz to mieć” w HGTV, ale także jako prowadzącego program „Europa na weekend” na kanale Travel Channel. Youtuber będzie podróżował po Europie i proponował widzom miejsca, które można spontanicznie zwiedzić.

 

Jakóbiak w dwóch programach telewizyjnych


www.instagram.com/20m2

W najbliższych miesiącach zobaczymy Łukasza Jakóbiaka w dwóch programach telewizyjnych. Pierwszy z nich to Azja Express, gdzie wraz z Joanną Przetakiewicz przemierzał będzie Indie, a drugi to program MTV „Niemożliwe PL", w którym goście oglądają faile z Internetu.

 

Książka Mietczyńskiego


www.instagram.com/mietczynski

„Wykłady profesora Niczego" to książka Bartłomieja Szczęśniaka, znanego w sieci jako Mietczyński. Omówienia lektur na kanale Miecia cieszą się wyjątkową popularnością, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że youtuber poszedł za głosem fanów i przygotował dla nich coś wyjątkowego. W książce Bartłomieja znajdziemy omówienie epok literackich — wraz z ciekawostkami i anegdotami. Z pewnością może to być ciekawa literatura dla wielbicieli tematu, maturzystów oraz wszystkich, którzy z zapartym tchem śledzą nowości na kanale Bartłomieja.

 

Tuba Smaku

Oto nowy kanał o gotowaniu na YouTube. „Tuba Smaku” łączy polskich kucharzy - youtuberów. Wśród gotujących znajdziemy między innymi: Pascala Brodnickiego, vegeTABLE, Agnieszkę Mielczarek, UMAMI, czy Żywicieli. Nie zabraknie także gościnnych występów innych osób. Obecnie na kanale obejrzymy kilkanaście filmów.

 

Lord Kruszwil

Oto 16-latek, który zrobił spore zamieszanie na Youtube. Mniej więcej miesiąc temu wystartował z kanałem Lord Kruszwil, na którym pokazuje, czym jest prawdziwy prestiż. Filmy oczywiście nagrywane są z przymrużeniem oka, ale chwytliwe tytuły i kontrowersyjna tematyka przyciągają coraz liczniejszą widownię. Kruszwil w krótkim czasie swojej działalności zdobył ponad 150 tysięcy subskrybentów i przez ten czas wiele razy wylądował na stronie głównej YouTuba.

 

MarKa

MarKA to lifestylowy kanał prowadzony przez Martynę i Karolinę. Znajdziemy na nim haule, fryzury, recenzje, makijaże, czy DIY. Jeśli lubisz oglądać makijaże, chcesz zrobić sobie fajną fryzurę i posłuchać pogadanek o urodzie, to z pewnością warto zajrzeć do Martyny i Karoliny.

 

Wasze odkrycia

Co myślicie o sierpniu na Youtube? Odkryliście nowe ciekawe kanały? A może sami właśnie zaistnieliście jako youtuberzy? Dajcie znać!

 

Autorka: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Nie wysyłamy reklam, nie spamujemy. Zapisz się!
Komentarze
MarcinITIQ 2017-09-06, 00:06
Lord Kruszwil to prowo jakieś marki, zdradziło go dolne uzębienie i zbyt prestiżowy scenariusz jak na początkującego vlogera w jego wieku :D btw. Syn Testovirona to idealny zastępczy nick name :D
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096