Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube w listopadzie? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2017-12-04

W listopadzie sporo się działo. Znani twórcy odnieśli kolejne sukcesy, pojawiły się ciekawe kanały oraz nowe serie u popularnych Youtuberów. Skoro w listopadzie influencerzy nie próżnowali to już jesteśmy ciekawi, co czeka nas w grudniu!

 

 

Kolejne sukcesy Abstrachuje

Nie ma miesiąca bez nowych wieści od Abstrachuje! Tym razem pojawiły się informacje o nowym serialu fabularnym tworzonym przez chłopaków. Serial będzie pokazywał życie biura w krzywym zwierciadle. Jakby tego było mało, to w listopadzie chłopakom z Abstrachuje udało się osiągnąć kolejny — jedyny taki sukces w Polsce. O czym mowa? O potrójnym milionie na Instagramie, Youtubie i Facebooku! Nie da się ukryć, że to super osiągnięcie. Jak myślicie, kto będzie następny?

 

Źródło: AbstrachujeTV

 

7 metrów pod ziemią

7 metrów pod ziemią to nowy intrygujący kanał na Youtube, który powstał w październiku.

W opisie kanału przeczytamy:

7 metrów pod ziemią to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu".

Twórca kanału porusza kontrowersyjne tematy jak np: poliamoria, przygotowanie zmarłych do pochówku, czy rozmowa z wróżką. Zapowiada się ciekawe miejsce na Youtube, w którym nie będzie żadnych tematów tabu.

 

Źródło: 7 metrów pod ziemią

 

Dawid Frank

Dawid Frank na swoim kanale pokazuje głównie eksperymenty oraz sztuczki magiczne. Wśród najnowszych filmów znajdują się takie jak wytopienie półmetrowej butelki, bądź 1000 zimnych ogni płonących pod wodą. Robi wrażenie!

 

Źródło: Dawid Frank

 

Zophia Stylistka

ZOPHIA Stylistka to miejsce, gdzie zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą porady i informacje dotyczące budowania własnego stylu i ubierania się odpowiednio do sylwetki. Youtuberka w swoich filmach dzieli się radami, dzięki którym nawet największy modowy ignorant poradzi sobie ze znalezieniem własnego stylu.

 

Źródło: ZOPHIA Stylistka

 

Na chemii

Na Chemii to kanał prowadzony przez Sylwię, początkowo miejsce to miało składać się z filmów instruktażowych dla pacjentów z zakresu badań i zabiegów medycznych, jednak po zamieszczeniu pierwszego filmu, okazało się, że u Sylwii zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Tym samym zmieniła się pierwotna koncepcja kanału. Sylwia w zamieszczanych filmach pokazuje swoją codzienność z nowotworem i pomaga nieco oswoić się z tą sytuacją innym osobom, które są w takim samym położeniu, jak ona. Okazuje się, że Youtube może być świetnym miejscem "spotkań" oraz wsparciem w trudnych sytuacjach.

 

Źródło: Na Chemii

 

Youtube na śpiewająco

74 lata i własny kanał na Youtube? Dlaczego by nie? Urszula Dudziak udowadnia, że YouTube jest dla każdego. Na kanale niezwykle znanej wokalistki jazzowej znajdziemy filmiki o tematyce lifestylowej, a także motywacyjnej. To obowiązkowy kanał na Youtube nie tylko dla każdego wielbiciela talentu Urszuli Dudziak, ale także miłośników tematyki rozwojowej, sztuki i interesujących anegdotek ze świata filmu i muzyki.

 

Źródło: Urszula Dudziak

 

Cukier puder

Choć kanał Cukier Puder istnieje już od roku, to wydaje się, że youtuberka dopiero od pewnego czasu zamieszcza częściej nowe materiały. Wśród nich obejrzymy ulubieńców miesiąca, a także pierwszy film z nowej serii — czyli rozmów ze specjalistami z branży. Na pierwszy ogień poszła rozmowa z kosmetologiem. Jeśli uwielbiacie kanały poświęcone makijażowi i kosmetykom, to musicie sprawdzić i ten!

 

Źródło: KlaudiaCukierPuder

 

Wasze odkrycia

Dajcie znać, czy w listopadzie odkryliście coś ciekawego na Youtube? A może sami rozpoczęliście swoją przygodę z Youtubem?

 

 

Źródło zdjęcia głównego: AbstrachujeTV

Autorka: Martyna Chmielewska

 

 

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Nie wysyłamy reklam, nie spamujemy. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096