Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube w styczniu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2018-02-01

Igrzyska YouTuberów, afera Deynn, czy może znani twórcy i ich nowe kanały? W styczniu zdecydowanie się działo!

 

 

 

Nie ma miesiąca, w którym mało by się działo na YouTube. Styczeń także nas nie zawiódł. Pojawiły się nowe kanały, a także kolejne interesujące serie u znanych i popularnych twórców. Afera z Deynn była szeroko komentowana, nastoletni Youtuber ruszył z ciekawą inicjatywą, a na maj/czerwiec została zapowiedziana prawdziwa walka Youtuberów. Dzieje się! Zobacz, co nowego na YouTube!

 

Kanał Mniej Więcej

Kanał Mniej Więcej to wspólny projekt Kolegi Ignacego i Mandzia. Format kanału jest znany i lubiany - dwójka twórców na ślepo testuje i sprawdza przeróżne rzeczy. W pierwszym odcinku YouTuberzy rozpoznawali smaki popularnych napojów energetycznych. Na kanale dostępne są aktualnie jeszcze dwa filmy: testy ketchupów oraz pojedynek między marką własną Tesco, a produktami oryginalnymi.

 

Źródło: Mniej Więcej

 

 

Afera z Deynn i Majewskim

Choć afera związana z Deynn i jej siostrą rozgrywała się głównie na Instagramie i blogu, na którym pojawił się słynny wpis, to na YouTube także zawrzało. O całej sytuacji postanowili wypowiedzieć się między innymi Wardęga na swoim kanale Krulestwo, czy SerafinTV. Wydaje się, że w przypadku tej sprawy YouTuberzy są nad wyraz zgodni. Wszyscy zwracają uwagę na potraktowanie przez Deynn i Majewskiego najmłodszej siostry oraz kontrowersyjne stories, które można było oglądać na Instagramie.

 

Źródło: Krulestwo

 

 

Igrzyska Youtuberów

Swego czasu Daniel Magical i Rafonix podpisali umowę dotyczącą walki. Ma się ona odbyć w maju bądź w czerwcu w formule MMA. Mają oni zapewniony catering, jak i treningi z profesjonalistami, by wyrównać ich szansę w pojedynku. Nic dziwnego, że ostatnio wystartował kanał "Igrzyska YouTuberów", na którym będą pokazywane treningi twórców i materiały związane z ich pojedynkiem. Obecnie na kanale dostępny jest jeden krótki film, na którym Daniel Magical pierwszy raz odwiedza klub sportowy w Olsztynie.

 

Źródło: Igrzyska YouTuberów

 

Kiss my depression

Chati to nastoletni YouTuber, który boryka się z depresją i wie, jak ciężko żyje się z tą chorobą. Jego filmik to apel do wszystkich, którzy chorują na depresję, by się nie poddawali i nie bali się mówić o chorobie. Influencer obiecuje także, że będzie wsparciem dla tych, którzy tego potrzebują. Z racji tego Chati organizuje zbiórkę, której celem jest zebranie 30 tysięcy złotych. Założenie zbiórki jest proste — za zebrane pieniądze YouTuber przyjedzie do wszystkich osób, które go potrzebują, by porozmawiać z nimi o wspólnym problemie i wzajemnie sobie pomóc.

Nie da się ukryć, że na temat depresji ciągle mówimy za mało. Dobrze zatem, że pojawiają się odważni YouTuberzy, którzy chcą poruszać tę trudną tematykę, jak i pomagać innym w potrzebie.

 

Źródło: Chati

 

Rojson powie co czuje

YouTuber Rojo z okazji półtora miliona widzów swojego kanału ruszył z nową serią "Mówię co czuje". Seria ta ma umożliwić twórcy komentowanie bieżących dram związanych ze światem YouTube i nie tylko. Jak wypadł pierwszy odcinek? Zobaczcie sami!

 

Źródło: Rojson

 

ProTube od Abstrachuje

Nie ma miesiąca bez nowości od Abstrachuje. To, że Abstrachuje się rozrasta i ciągle inwestuje w nowe dziedziny, to już wiemy. W styczniu do ich wielu projektów doszedł kolejny - ProTube. Na kanale znajdą się filmy, w których twórcy wraz ze specjalistami z danej dziedziny będą rozmawiali o popularnych, palących oraz bieżących tematach. Pierwszy film dotyczy e-sportu i kontrowersyjnej opinii Zbigniewa Bońka na jego temat. Prócz niego znajdują się dwa kolejne dotyczące influencerów, a także Internetu i muzyki. Kilka dni temu pojawił się odcinek specjalny dotyczący mediów i tragedii w Himalajach.

 

Źródło: ProTube

 

Wasze odkrycia

Jak minął Wam styczeń? Wciągnęła Was afera Deynn, czy może znaleźliście w tym czasie wyjątkowe kanały na Youtube? Podzielcie się nimi w komentarzach!

 

 

Źródło zdjęcia głównego: ProTube

Autorka: Martyna Chmielewska

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
tequilaa 2018-02-01, 15:57
To prawda działo się w styczniu. A Deynn jak Deynn. Trzeba dać też szanse małym kanałom więc zapraszam także do mnie
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096