Znajdź nas!
Aktualności

Blog Conference Poznań - po raz kolejny już w kwietniu!

2018-02-12

Już 21-22 kwietnia 2018 po raz kolejny będziesz mieć okazję wziąć udział w kreatywnych warsztatach, wysłuchać inspirujących i merytorycznych prelekcji czy poznać najpopularniejszych influencerów w Polsce oraz osoby związane z tą branżą. Sami zobaczcie co Was czeka!

 

Jak co roku...

Blog Conference Poznań na stałe wpisał się w kalendarz polskich wydarzeń branżowych organizowanych dla blogerów, youtuberów, instargarmowiczów, oraz osób działających na Snapchacie czy Twittterze. Jak w uprzednim roku, także i teraz wszysy oni mają szansę spotkać się na Międzynardowych Targach Poznańskich. W tej edycji przygotowano dla nich aż 1500 miejsc! Ponieważ wizją organizatorów jest łączenie twórców internetowych z biznesem, zaproszeno również agencje i marki zainteresowane tematem influencer marketingiem i współpracą w tym obszarze.

 

Źródło: Blog Conference Poznań

 

Program!

Tematyka biznesu i przedsiębiorczości będzie w tym roku szczególnie wyróżniona przez fakt, że  BCP łączy siły z DNIAMI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POZNAŃ (18-22 kwiecień) i stanowi event zamykający. Podczas dwóch dni konferencji zostanie poruszona tematyka biznesowego wizerunku, tworzenia relacji z marką, wykorzystania potencjału reklamowego influencera a więc monetyzacji jego pracy. Wszystko to pokaże zarówno twórcom jak i markom obraz/efekt wartościowej współpracy w ramach influencer marketingu. Wszystko będzie trwało jednocześnie na 4 salach tematycznych nazwanych następująco: warsztaty,  marketing, blog oraz Youtube.

 

Prelegenci!

A tu co ciekawego? Więc - Adam Drzewicki, autor Matura To Bzdura .TV - opowie więcej o swojej pracy, natomiast Szczepan Bentyn z Pracowni Nowych Technologii wskaże nowe drogi zarabiania pieniędzy w sieci.  Marta Soja - Bochenek z Limago, autorka bloga -myshowata.pl zastanowi się nad pytaniem: "Czy małe blogi mają szanse na współprace z markami i jak przygotować ofertę która zainteresuje agencję/markę?. Janina Bak - janinadaily.com, poprowadzi prelekcje o dość interesującym tytule: „Wszystko, co zrobiliśmy źle w naszym blogowaniu”. Agata Jankowiak z serwisu PicaPica.pl o współpracy: „Jeśli myślisz, że reklamodawcy sami przyjdą… pomyśl jeszcze raz! O zasadach komercyjnej współpracy na blogu”. Simplice, czyli Katarzyna  Kedzierska podczas Blog Conference Poznań podejmie bardzo trendujące zagadnienie a więc: "Społeczność na Youtube - jak ją zdobyć, zachować i angażować?"

Uczestnicy BCP będą mogli również zobaczyć się z Maciejem Wapińskim (Wapniak), Justyną Kozłowską (10minutspokoju), Olą Budzyńską (Pani Swojego Czasu),  Olą Gościniak (Jestem Interaktywna Ola Gościniak), Stellą M. Sit, Magdaleną i Bartłomiejem  Daniłoś (Offonagency), Dawidem Tymińskim (Dandycore),  Pawłem Tkaczykiem (MIDEA, Kają Kraską  (Globstory), Andrzejem Tucholskim, Arturem JabłońskimAleksandrą Radomską-Mikorską  (mamwatpliwosc.pl), oraz Piotrem Buckim.

Miło nam poinformować, że my też będziemy godnie reprezentowani przez Patrycję Górecką-Butorę!

 

 

Źródło: Blog Conference Poznań

 

 

Rejestracja już trwa!

Trzeba się spieszyć, ponieważ czasu zostało już niewiele. Zarejestrować można się tylko do 14 lutego! Bilety są dostępne na stronie https://bcpoznan2018.evenea.pl/. Pamiętajcie, że na prawdę warto, a udział w BCP jest darmowy!

 

 

 

Źródło zdjęcia głównego: Blog Conference Poznań

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
Pawel 2018-03-28, 20:28
Wiosna w Poznaniu z BLOG CONFERENCE. Mam już wolne zabukowane, mam nadzieję że warto :D
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096