Znajdź nas!
Wywiady - aleja sław

Mammy Doriska: Należę do osób, które lubią dużo mówić!

2018-02-20

Mammy Doriska - czyli Dorota Kruk - Torzewska, autorka trzech kanałów, matka dwóch córek i jednego męża - tylko u nas - od kuchni!

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Kempara: Dorota, gratulacje. Pierwsze miejsce w naszym parentingowym rankingu ;) Otrzymałaś ogromne wsparcie ze strony swoich fanów! Byli bardzo zdeterminowani, żebyś wygrała prawda?

Dorota Kruk - Torzewska: Hejka Kochani. Bardzo dziękuję, oj tak codziennie dostawałam mnóstwo wiadomości o tym, ze głosują. Dziewczyny zaangażowały swoich partnerów do głosowania, a w niektórych rodzinach głos oddawały aż trzy pokolenia - takie mam kochane widzki!
 

IK: Kim dla Ciebie jest jest influencer? Czujesz się nim?

DKT: Zawsze wydawało mi się, ze influencer to jest to osoba, która pisze bloga, oraz poleca różne produkty, a ja nagrywając mamusiowe filmy już nim nie jestem. Dopiero po jakimś czasie, kiedy zaczęłam budować swoje Social Media oraz zwiększyła się oglądalność  moich kanałów, mogę stwierdzić, że tak -  czuję się influencerem.
 

IK: Gdybyś samodzielnie miała stworzyć swój własny, subiektywny ranking, załóżmy 10 influncerów parentingowyh (vlogów i blogów), jakie kryteria zostałyby zastosowane? No i oczywiście kto w tym rankingu by się znalazł i dlaczego?

DKT: Oj nie dam rady, mało oglądam YT, jeszcze gorzej jest z czytaniem. Z Waszego rankingu znałam tylko jedną osobę.
 

IK: Prowadzisz aż trzy kanały. O czym one są, czym się różnią i do kogo są skierowane?

DKT: Pierwszy kanał jaki powstał to MammyDoriska - wszystko co związane z macierzyństwem, występują w nim również moje córki, gdzie wspólnie robimy DIY bądź haule. Skierowany był głównie do mam, lecz teraz przemawia już do każdej kobiety/kobietki. Drugi to Doriska - tutaj już nie ma mamusiowania, kanał typowo lifestyl’owy, trochę mody, kosmetyków, nawet ciekawostki z życia w Irlandii. Trzeci kanał to DLM - vlogi z naszego codziennego życia. Oglądają dzieci, rodzice a nawet babcie.
 

IK: Dlaczego nie aktualizujesz już bloga? Brak czasu? Filmy nagrywa się szybciej?

DKT: Większą przyjemność  sprawia mi nagrywanie filmów. Szybciej przekażę swoje myśli werbalnie, niż za pomocą „pióra”, a poza tym należę do osób, które lubią dużo mówić ( z czego nie zawsze jest zadowolony mój mąż).
 

IK: Uwaga, zadanie! Określ trzema przymiotnikami każdego bohatera Twoich vlogów, czyli córeczki, męża oraz oczywiście siebie!

DKT:

-Lilli: opiekuńcza, rozsądna, mądra

-Mia: „pani” roszczeniowa, słodka, indywidualistka

-Paweł: dowcipny, zaradny, rodzinny

-Dorota: kreatywna, optymistka, silna
 

IK: Pokazujesz fanom swoje codzienne życie. Jak córki reagują na kamerę?

DKT: Trudno tu mówić o jakiejkolwiek reakcji na kamerę, bo zachowują się tak samo z kamerą czy bez.
 

IK: Dlaczego mieszkacie w Irlandii? Planujecie powrót do Polski?

DKT: Do Irlandii wyjechałam, żeby zarobić na studia i już tak zostało. A kto wie, może kiedyś wrócimy.
 

IK:  Blogerka Malko napisała o Tobie:

Doriska jest moją ogromną motywacją! To mama dwóch dziewczynek, mieszkająca na co dzień w Irlandii. Czasem się zastanawiam, skąd ta babeczka ma tyle energii i siły do działania. Prowadzi trzy kanały na YouTube, praktycznie sama zajmuje się córeczkami, regularnie ćwiczy, ogarnia dom i ciągle ma na wszystko siłę! Zajrzyjcie do niej koniecznie, jeśli jesteście mamami i potrzebujecie motywacyjnego kopa. Skoro Doriska daje radę tyle rzeczy ogarnąć...Tobie też się uda ;)

No właśnie, ja też się zastanawiam. Jak Ty potrafisz to wszystko ogarnąć? :) Masz czas dla siebie? Dla męża? Czas na swoje pasje?

DKT: Bardzo dziękuję Malko za tak miły wpis na blogu. Podstawowym czynnikiem tego, że potrafię ogarnąć tak wiele rzeczy jest optymizm, dzięki któremu działam szybciej i sprawniej.
 

IK: Jak każda publiczna osoba zmagasz się z hejtem. Zarzucano Ci już m.in. że jesteś zbyt idealna i miła na swoich nagraniach. Jak sobie radzisz z krytyką?

DKT: Nie ma na świecie osoby, którą lubiliby wszyscy. Liczę się z tym, że w Internecie każdy może napisać wszystko bez większych konsekwencji, więc podchodzę do tego z dystansem. Wpada jednym okiem, a wypada drugim.
 

IK: Czego nigdy nie pokażesz w swoim filmiku?

DKT: „Pancerniaków” mojej mamy.
 

IK:  Jakie są Twoje plany związane z rozwojem kanałów? Oraz marzenia i cele osobiste?

DKT: Nie mam żadnych sprecyzowanych planów co do rozwoju moich kanałów, pokazuję po prostu co przynosi nowy dzień.
 

IK: Bardzo dziękuję za wywiad i życzę spełnienia wszystkich marzeń!

DKT: Również dziękuję za rozmowę i wszystkiego najlepszego.

 

Rozmawiała: Izabela Kempara

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
Komentarze
Patty 2019-09-12, 13:54
Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.
Maya 2019-09-10, 13:57
Uwaga:

Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***ogundeletempleofsolution@gmail.com*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **
liliannikky 2019-03-26, 22:45
Nazywam się Lilian N. To bardzo radosny dzień w moim życiu z powodu pomocy, jaką dr.saguru mi udzielił, pomagając mi odzyskać mojego byłego męża za pomocą magii i zaklęcia miłosnego. Byłem żonaty przez 6 lat i to było tak straszne, ponieważ mój mąż naprawdę mnie zdradzał i szukał rozwodu, ale kiedy natknąłem się na e-mail Dr.saguru w Internecie, w jaki sposób pomógł tak wielu ludziom odzyskać swój ex i pomóc naprawić związek. i spraw, aby ludzie byli szczęśliwi w ich związku. Wyjaśniłem mu swoją sytuację, a potem szukam jego pomocy, ale ku mojemu największemu zaskoczeniu powiedział mi, że pomoże mi w mojej sprawie, a teraz świętuję, ponieważ mój mąż zmienił się całkowicie na dobre. Zawsze chce być przy mnie i nie może nic zrobić bez mojego prezentu. Naprawdę cieszę się z mojego małżeństwa, co za wspaniałe święto. Będę nadal zeznawać w Internecie, ponieważ Dr.saguru jest naprawdę prawdziwym rzucającym zaklęcie. POTRZEBUJESZ POMOCY, ALE SKONTAKTUJ SIĘ Z LEKARZEM SAGURU TERAZ PRZEZ EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com lub WhatsApp 2349037545183 On jest jedyną odpowiedzią na twój problem i sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwy w swoim związku.
1 LOVE SPELL
2 WYGRAJ EX BACK
3 OWOCE KOBIETY
4 PROMOCJA SPELL
5 SPELL OCHRONA
6 SPELL BUSINESS
7 DOBRA SPELL
8 SPELL LOTTERY i SPELL CASE SPELL
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096