Znajdź nas!
Wywiady - aleja sław

Mammy Doriska: Należę do osób, które lubią dużo mówić!

2018-02-20

Mammy Doriska - czyli Dorota Kruk - Torzewska, autorka trzech kanałów, matka dwóch córek i jednego męża - tylko u nas - od kuchni!

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Kempara: Dorota, gratulacje. Pierwsze miejsce w naszym parentingowym rankingu ;) Otrzymałaś ogromne wsparcie ze strony swoich fanów! Byli bardzo zdeterminowani, żebyś wygrała prawda?

Dorota Kruk - Torzewska: Hejka Kochani. Bardzo dziękuję, oj tak codziennie dostawałam mnóstwo wiadomości o tym, ze głosują. Dziewczyny zaangażowały swoich partnerów do głosowania, a w niektórych rodzinach głos oddawały aż trzy pokolenia - takie mam kochane widzki!
 

IK: Kim dla Ciebie jest jest influencer? Czujesz się nim?

DKT: Zawsze wydawało mi się, ze influencer to jest to osoba, która pisze bloga, oraz poleca różne produkty, a ja nagrywając mamusiowe filmy już nim nie jestem. Dopiero po jakimś czasie, kiedy zaczęłam budować swoje Social Media oraz zwiększyła się oglądalność  moich kanałów, mogę stwierdzić, że tak -  czuję się influencerem.
 

IK: Gdybyś samodzielnie miała stworzyć swój własny, subiektywny ranking, załóżmy 10 influncerów parentingowyh (vlogów i blogów), jakie kryteria zostałyby zastosowane? No i oczywiście kto w tym rankingu by się znalazł i dlaczego?

DKT: Oj nie dam rady, mało oglądam YT, jeszcze gorzej jest z czytaniem. Z Waszego rankingu znałam tylko jedną osobę.
 

IK: Prowadzisz aż trzy kanały. O czym one są, czym się różnią i do kogo są skierowane?

DKT: Pierwszy kanał jaki powstał to MammyDoriska - wszystko co związane z macierzyństwem, występują w nim również moje córki, gdzie wspólnie robimy DIY bądź haule. Skierowany był głównie do mam, lecz teraz przemawia już do każdej kobiety/kobietki. Drugi to Doriska - tutaj już nie ma mamusiowania, kanał typowo lifestyl’owy, trochę mody, kosmetyków, nawet ciekawostki z życia w Irlandii. Trzeci kanał to DLM - vlogi z naszego codziennego życia. Oglądają dzieci, rodzice a nawet babcie.
 

IK: Dlaczego nie aktualizujesz już bloga? Brak czasu? Filmy nagrywa się szybciej?

DKT: Większą przyjemność  sprawia mi nagrywanie filmów. Szybciej przekażę swoje myśli werbalnie, niż za pomocą „pióra”, a poza tym należę do osób, które lubią dużo mówić ( z czego nie zawsze jest zadowolony mój mąż).
 

IK: Uwaga, zadanie! Określ trzema przymiotnikami każdego bohatera Twoich vlogów, czyli córeczki, męża oraz oczywiście siebie!

DKT:

-Lilli: opiekuńcza, rozsądna, mądra

-Mia: „pani” roszczeniowa, słodka, indywidualistka

-Paweł: dowcipny, zaradny, rodzinny

-Dorota: kreatywna, optymistka, silna
 

IK: Pokazujesz fanom swoje codzienne życie. Jak córki reagują na kamerę?

DKT: Trudno tu mówić o jakiejkolwiek reakcji na kamerę, bo zachowują się tak samo z kamerą czy bez.
 

IK: Dlaczego mieszkacie w Irlandii? Planujecie powrót do Polski?

DKT: Do Irlandii wyjechałam, żeby zarobić na studia i już tak zostało. A kto wie, może kiedyś wrócimy.
 

IK:  Blogerka Malko napisała o Tobie:

Doriska jest moją ogromną motywacją! To mama dwóch dziewczynek, mieszkająca na co dzień w Irlandii. Czasem się zastanawiam, skąd ta babeczka ma tyle energii i siły do działania. Prowadzi trzy kanały na YouTube, praktycznie sama zajmuje się córeczkami, regularnie ćwiczy, ogarnia dom i ciągle ma na wszystko siłę! Zajrzyjcie do niej koniecznie, jeśli jesteście mamami i potrzebujecie motywacyjnego kopa. Skoro Doriska daje radę tyle rzeczy ogarnąć...Tobie też się uda ;)

No właśnie, ja też się zastanawiam. Jak Ty potrafisz to wszystko ogarnąć? :) Masz czas dla siebie? Dla męża? Czas na swoje pasje?

DKT: Bardzo dziękuję Malko za tak miły wpis na blogu. Podstawowym czynnikiem tego, że potrafię ogarnąć tak wiele rzeczy jest optymizm, dzięki któremu działam szybciej i sprawniej.
 

IK: Jak każda publiczna osoba zmagasz się z hejtem. Zarzucano Ci już m.in. że jesteś zbyt idealna i miła na swoich nagraniach. Jak sobie radzisz z krytyką?

DKT: Nie ma na świecie osoby, którą lubiliby wszyscy. Liczę się z tym, że w Internecie każdy może napisać wszystko bez większych konsekwencji, więc podchodzę do tego z dystansem. Wpada jednym okiem, a wypada drugim.
 

IK: Czego nigdy nie pokażesz w swoim filmiku?

DKT: „Pancerniaków” mojej mamy.
 

IK:  Jakie są Twoje plany związane z rozwojem kanałów? Oraz marzenia i cele osobiste?

DKT: Nie mam żadnych sprecyzowanych planów co do rozwoju moich kanałów, pokazuję po prostu co przynosi nowy dzień.
 

IK: Bardzo dziękuję za wywiad i życzę spełnienia wszystkich marzeń!

DKT: Również dziękuję za rozmowę i wszystkiego najlepszego.

 

Rozmawiała: Izabela Kempara

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096