Znajdź nas!

BloSilesia 2018 - relacja!

2018-03-12

Ósma edycja konferencji dla blogerów Fundacji bloSilesia za nami. Wydarzenie odbyło się w Strefie Centralnej w Katowicach w sobotę 10 marca. Uczestnicy rozmawiali o odpowiedzialności, konsekwencji, pasji i wszystkim tym, co składa się na markę osobistą blogera

 

 

W wydarzeniu wzięli udział influencerzy z całej Polski. Bilety na konferencję rozeszły się błyskawicznie, a zainteresowani do samego końca walczyli o wolne miejsce.

Podczas bloSilesii  prelekcje wygłosili blogerzy, którzy od lat budują swoje własne marki, dzięki czemu są jednymi z najbardziej znanych w kraju. Monika Kamińska z bloga Black Dresses, na podstawie historii własnej firmy, opowiedziała o tym, jakie czynniki są niezbędne do budowy marki. Edwin Zasada autor bloga Zabij Grubasa podzielił się swoimi doświadczeniami z pracy w agencji. Jan Favre bloger z Stay Fly pokazał na własnych błędach, jak przygotować się do sprzedaży swojego produktu. Z kolei Piotr Jurkowski z kanału Gdzie Bądź wygłosił prezentację dotyczącą budowania społeczności na Youtubie.

Po prelekcjach odbył się również panel dyskusyjny dotyczący rozwoju marki osobistej influencera i nowych inicjatyw biznesowych z wykorzystaniem social media. Rozmówcami Marcina Nowaka byli: Agustin Egurrola, Grzegorz Borowiecki oraz Oscar Rak.

 

 

Na wydarzeniu dzięki obecności Fundacji DKMS blogerzy mogli także dołączyć do bazy dawców szpiku.

BloSilesia jest jedną z największych i najważniejszych imprez blogerskich w Polsce, a blogerzy na Śląsku pokazują, że warto tutaj blogować, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki.

 

 

Partnerami spotkania byli: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach, Strefa Centralna, Egurrola Dance Studio, Brand24, Fotoryka.

Patronat medialny objęli: Marketer +, Radio ESKA, Influencer.pl, Whitepress, Silesion oraz Nowy Marketing.

 

 

 

Źródło zdjęć: bloSilesia

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096