Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube w marcu? Przegląd miesiąca z influencer.pl

2018-04-04

Który twórca pojawił się po długiej przerwie, a kto otwiera nowy kanał? Sprawdź, w przeglądzie miesiąca z influencer.pl.

 

 

 

Trzeba to przyznać: nie ma nudy na Youtube. Każdego miesiąca dzieje się coś wartego uwagi. Zmieniają się znani i lubiani twórcy, pojawiają się nowi, a także następuje rewolucja dostarczanego przez nich contentu. Zobacz, co nowego!

 

Powrót po długiej przerwie

Gargamel kazał długo na siebie czekać. Na jego kanale nie pojawiało się nic nowego od przeszło 7 miesięcy. Pierwszego kwietnia twórca wrócił z nietypowym filmem, w którym wyjaśnia powody swojej nieobecności.

 

Źródło: GargamelVlog

 

Szczerze mówi o problemach związanych z rosnącą popularnością, a także kontaktach Youtuberów z ich widzami. Zwraca uwagę na zacierającą się prywatność twórcy, jak i zapowiada drugi akt w swoim nagrywaniu na Youtube.

Od teraz na kanale Gargamela znajdą się nie tylko popularne krytyki, ale i filmy, które pokażą nam inne zainteresowania twórcy. Nie ukrywamy – zapowiada się naprawdę ciekawie!

 

 

Magic of Y tylko po angielsku?

Zmiany szykują się także na kanale Magic of Y. Twórca postanowił zamknąć kanał w obecnej formie i zapoczątkować na nim coś nowego. Od teraz wszystkie filmy, które pojawiają się na kanale będą w języku angielskim z polskimi napisami. Twórca zaznacza, że chce trafić do większego grona odbiorców, a tutaj znacznie lepiej sprawdzi się język angielski, niż same anglojęzyczne napisy.

 

Źródło: Magic of Y

 

To jego widzowie zwrócili mu uwagę na to, że powinien pokazywać magię na całym świecie, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do Polski. Co więcej – okazuje się, że kanał Magic of Y jest jednym z nielicznych kanałów o magii na całym Youtube, dlatego w nowszej formie będzie miał większą siłę przebicia.

 

 

Youtuberzy pomagają

Przy okazji, warto wspomnieć o dwóch akcjach, w które zaangażowali się, bądź zainicjowali Youtuberzy. Pierwsza z nich to zbiórka na fundację „Pokonaj Raka”, na której potrzeby Cyber Marian nakręcił film z sucharami lekarzy. Towarzyszyli mu tacy twórcy jak: Michał Domaszewski, Adam Fido, chłopaki z Na Pełnej oraz kanału Walenie. Filmowi udało się trafić na kartę "Na czasie", co z pewnością pomogło w zbiórce.

 

Źródło: Cyber Marian

 

Akcja Wardęgi "Psiakobus" doczekała się swojego kanału i ruszyła w świat. Wardęga łączy pomaganie psom z rozmowami z ciekawymi gośćmi. W pierwszym odcinku pojawili się Boxdel, Medusa i DeeJayPallaside, którzy zostali wypytani o akcję z Klaunem z Koszlina, który to pobił rekord oglądalności transmisji na polskim Youtube. Po rozmowie twórcy zajęli się dostarczeniem 500 kg karmy do schroniska w Koszalinie.

 

Źródło: Psiakobus

 

 

Nowy kanał Karola Paciorka

Karol Paciorek do tej pory publikował filmy na kanale, który wcześniej prowadził z Markiem. Nie da się ukryć, że nowe materiały pojawiały się nieregularnie, a część widzów odeszła, gdy tylko skończyła się seria „Lekko Stronniczy”. W takiej sytuacji pomysł założenia nowego kanału wydaje się, jak najbardziej trafiony.

 

Źródło: Lekko Stronniczy

 

Na nowym kanale Karola: Imponderabilia czekają już 4 filmy: „Mój problem z Netflixem”, „Czemu tego nie uczyli w szkole” oraz „Filmy, które zmieniły moje życie”. Karol zapowiedział, że drugim formatem, jakiego nie zabraknie będą wywiady – te będą jednak inaczej się prezentować, niż na starym kanale.

 

Źródło: Imponderabilia

 

 

Sohayo Official

Sohayo Offical to prześmiewczy i groteskowy kanał, na którym znajdziemy krótkie urywki z życia i przemyślenia studentki psychologii.

 

Źródło: Sohayo Official

 

W ironiczną i zabawną formę zapakowane są mądre i wartościowe treści ukazujące wiedzę, jak i podejście do życia autorki.  Na Sohayo poruszane są także ważne tematy, tylko podane w lekkiej formie.

 

Źródło: Sohayo Official

 

Aktualnie na kanale znajduje się kilkanaście różnorodnych filmów, z czego niektóre mają już ponad 100 000 wyświetleń.

 

 

Wasze odkrycia

Co zwróciło Waszą uwagę w marcu na Youtube? Odkryliście ciekawy kanał, a może założyliście własny? Dajcie znać!

 

 

Źródło zdjęcia głównego: Lekko Stronniczy

Autorka: Martyna Chmielewska

 

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się!
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43 | kom.: 603 540 096